Про нас

Команда нашої компанії реалізувала свій перший проект у 2013 році: тоді ми ввели в експлуатацію 4-зірковий готель TAOR Resort&Spa (www.taor.com.ua).

Завдяки роботі правильно підібраної команди професіоналів, готель вже сім років поспіль здобуває високу оцінку та відзначений багатьма нагородами.

Загальна площа комплексу становить 6,5 тис м2. Споруда розташована на ділянці в 4,5 га була спроектована та збудована за 36 місяців.

До переліку послуг, які надає компанія «TD», входить повний цикл управління об’єктами нерухомості, починаючи від розробки концепції, передпроектних рішень, виконання будівельних, реставраційних та оздоблювальних робіт і завершуючи повною комплектацією необхідного обладнання та оснащення майбутніх об’єктів нерухомості.

Стратегія розвитку компанії «TAOR DEVELOPMENT» полягає у реалізації якісних та інноваційних продуктів, які забезпечують високу дохідність та створюють додану вартість завдяки правильно обраній концепції реалізації об’єктів нерухомого майна.

Так, у 2019 році був введений в експлуатацію офісний центр А-класу за адресою вул. Поповича, 9 (у самому центрі Львова). Центр розташований у будинку, який є пам’яткою архітектури кінця XIX століття, а отже його реставрація стала справжнім викликом для нас. Для забезпечення рівня класу «А» нам довелося впроваджувати складні проектні рішення та виконувати усі необхідні інженерні підключення.

За 9 місяців були завершені усі ремонтні та реставраційні роботи, включно з реалізацією фантастичного дизайну від Максима Пораконного.

Об’єкт укомплектований паркомісцями на 22 м/м в тому числі й для електротраспорту; також передбачений велопаркінг.

На сьогодні у портфелі компанії містяться проекти на різних етапах реалізації:
від проектування та реконструкції до введення в експлуатацію.

Загальна площа – 28 тис м2.

Загалом, девелопмент від компанії «TAOR DEVELOPMENT» базується на управлінні нерухомістю, починаючи від розробки концепції та завершуючи введенням в експлуатацію, а саме:

вибір ефективної економічної моделі;
розробка концепції спільно зі створенням управлінської компанії;
визначення необхідності залучення інвестицій;
виконання усіх передпроектних та проектних робіт;
погодження проекту в усіх необхідних державних органах;
отримання технічних умов на підключення (збільшення) усіх необхідних інженерних мереж;
пошук підрядних організацій для проведення усіх будівельних, реставраційних та ремонтних робіт, включаючи усі необхідні дизайнерські рішення та підбір матеріалів;
введення в експлуатацію та управління об’єктів нерухомого майна.
ІНФОРМАЦІЯ